Hastane Otoparkı

Hastane Otoparkı ve Yönetimi15

Tıp Merkezlerinin otopark işlemleri büyük paydaşların sayısı ve hastalar, doktorlar, ziyaretçiler ve hastane personeli otopark ihtiyaçlarının dengelenmesi zorlu bir çaba gerektirdiği gibi oldukça da karmaşıktır. Yetenekli ve eğitimli otopark yönetim ekipleri tıb tesisinin ilk ve son izlenim önemini bildiğinden ve her zaman hasta ve ziyaretçilere hak ettikleri profesyonel anlamda özen göstermek zorundadır.  

Tıp Merkezi otopark sistemi otopark ve ulaşım sektöründe kullanılan en etkili eğitim materyalleriyle kendini geliştirmek yeteneğini göstermelidir. Tıp Merkezi otopark işletmelerinde çalışanlar için gerekli eğitimlerin verilmesi gereklidir.

Bu eğitimlerden  yurt dışında uygulananların bazıları HIPPA Gizlilik Uygunluk eğitimi , JCHAO Akreditasyon Standartları eğitimi, Lobi Görevlisi eğitimi vb. gibi . 

Tıp merkezi otopark sistemi vale, hasta transferi ve kapı hizmeti gibi her tür hizmeti kapsamalıdır. Buna ilave olarak, çalışanlar ve hastalar için servis hizmeti de sağlanarak tıp merkezinin otopark hizmet kalitesini yükseltecektir.  


 

Arkadaşına gönder:
Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.