Otopark Vale Hizmeti

Otopark Vale Hizmeti Üye Firma LCL İnşaat ve Yatırım Otopark vale hizmeti veren otopark vale firmaları ve vale hizmetleri hakkında geniş bilgi ve iş olanaklarını içeren tanıtım sayfasıdır.

Otopark Vale Hizmeti

  Posta facebook_icon_2011twitter-logoLinkedIn-Google-Artı-Profil-Pic-01

LCLotopark

hex26q4


2009 yılında Istanbul da kurulan LCL İnşaat ve Yatırım otopark vale firması ve otopark vale hizmeti uygulamaları firması olarak çalışmaktadır.

Otopark sistemleri ve otopark uygulamaları konusu hakkında bilgi edinebileceğiniz alt yapıya sahiptir. Otopark proje danışmanlığı ve uygulaması konularında hizmet vermektedir.

OTOPARK SİSTEM Uygul Amasi 

hex26

q2


LCL İnşaat ve Yatırım Firmasının Hizmetleri:

  1. Otopark sistemleri proje danışmanlığı
  2. Otopark sistemleri uygulamaları (modüler park, mekanik park)
  3. Otopark yapı uygulamaları (inşaat, boya ve zemin uygulaması)
  4. Otopark sistem tedarik (otopark donanımı ve işletim sistemleri)
  5. Otopark yönetimi ve vale hizmeti  (otopark yönetimi, işletmesi ve personel eğitimi)

OTOPARK PROJE DANIŞMANLIĞI

hex26

6


 Otopark proje danışmanlığı ve uygulamasında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.


OTOPARK EKİPMAN TEDARİĞİhex26

q1


* LCL İnşaat ve Yatırım firmasının otopark sistem uygulamaları: Otopark sistemleri konusunda sektör ve yurt dışı temsilcilikle pekiştirmiş olan firma; otopark sistemleri konusunda modüler otopark sistemi başta olmak üzere mekanik otopark sistemi, lift sistemi ve tam otomatik otopark sistemleri konularında ayrıca proje danışmanlığı ve uygulamasında çözüm üretmektedir

 

OTOPARK YÖNETİM İşletmesi A.Ş.hex26

q3


* Otopark proje danışmanlığı ve uygulamasında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.Otopark proje danışmanlığı, uygulaması ve ekipman tedarik konularında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.

 


* Firma tescil belgeleri ve referanslarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

hex26

yeniREKLAM ALANI

 

q1

 


 


Arkadaşına gönder:
Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.