Hatay ili Otopark İhalesi

5 bin 173 araçlık otopark ihalesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi yetki alanları içinde bulunan bazı cadde, bulvar ile muhtelif yerlerdeki 5 bin 173 araçlık yol boyu açık otoparkların işletme hakkı 36 aylığına kiralama ihalesi.

Hatay Büyükşehir Belediyesinin yetki alanları içinde bulunan bazı cadde, bulvar ile muhtelif yerlerdeki 5 bin 173 araçlık yol boyu açık otoparkların işletme hakkı 36 aylığına kiralanacaktır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanla, Hatay Büyükşehir Belediye Meclisinin kararına istinaden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile yapılan protokol gereği Hatay İmar, Otopark, Turizm, Ziraat, Temizlik, Taşımacılık, Sağlık, Eğitim, Madencilik, Teknoloji, Medya Taahhüt ve Ticaret AŞ’ye işletme hakkı devredilen Antakya, İskenderun, Payas ve Erzin ilçelerindeki cadde, bulvar ile muhtelif yerlerdeki 5 bin 173 araçlık yol boyu açık otoparkların işletme hakkının 36 aylığına kiralanmasına ilişkin ihale düzenlenecektir.

İhale, “kapalı teklif, artırma usulü” ile yapılacaktır. İhale için 36 aylık toplam muhammen kira bedeli ise 5 milyon 574 bin 341 lira olarak belirlenmişti.

İhale, Havuzlar Mahallesi İzmir Caddesi Habibi Neccar Sosyal Tesislerin de 5 Mayısta yapılacaktır.

“Kaynak : AA”

Arkadaşına gönder:

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.