Firma Ekle

Parking Network ; Otopark sektör firmalarının kendilerini tanıtacağı, internet aramalarında Google konu başlıklarında sürekli ilk sıralarda görünme imkanı olan bu nedenle yerli ve yabancı firmalarla iş olanağı sağlayan bir yapıda çalışmaktadır. 

Fotor060310350

 

Parkingsite.net Kullanım Koşulları:


Parkingsite.net ücretli ya da ücretsiz olarak otopark sektörüyle ilgili internet üzerinden yayın yapmak sitenin verdiği hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin üye olması gereken bir web sitesidir.Marka ismi olarak geçer.

Parkingsite.net site güvenliği ve menfaati için kullanım şartları bölümüne yeni eklemeler yapabilir. Kullanım şartlarına ait yeni eklemeler hakkında bilgi verme zorunluluğu yoktur. Bu bilgi Parkingsite.net kullanım şartları ilgili bölümünde yayınlandığı andan itibaren geçerli sayılır.

Parkingsite.net ücretli yada ücretsiz kayıt şartları Parkingsite.net sitesinin ana sayfasında “üyelik genel şartları” bölümünde açıklanmıştır.

Parkingsite.net kayıtlı üyelerin verdikleri bilgi ve yaptıkları iş için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Parkingsite.net kayıtlı üyelerin yaptıkları anlaşmaların uygulanması için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Parkingsite.net herhangi bir kayıtlı üyeye ait sitenin erişim, işlevsellik, ya güvenliğini sağlamak gibi bir yükümlülüğü yoktur.

Parkingsite.net kayıtlı üyelere hizmet verirken zorluklardan kaynaklanan gecikmeler veya sonuçlarından herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Site Kullanım Fesih

Parkingsite.net kayıtlı üyelerle ilgili herhangi bir nedenle ve önceden bildirilmeksizin, herhangi bir zamanda kullanımı yasal ikaz sonrası sonlandırılabilir veya askıya dahil olmak üzere kullanıcı erişimini engelleyebilir. Bu bilgi kullanıcı e-mailine adresine yasal tebligat olarak gönderilir


Gizlilik Politikası

Parkingsite.net gizlilik politikasını okuduğu ve gizlilik politikasını kabul ettiği ilk ilan verildiğinde veya kayıt sırasında kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.


Parkingsite.net site kontrolü ve yönetimi

Parkingsite.net adıyla ilgili tüm ürün ve hizmet adlarının kullanımı Parkingsite.net tarafından kontrol edilir. Parkingsite.net web sitesinde yer alan tüm diğer ürün ve hizmet markaları kendi sahiplerinin ticari markalarıdır. Herhangi bir içerik ve Parkingsite.net ait ve / veya kontrollü materyaller, kopyalanamaz yapıştırılan, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, iletilemez veya Parkingsite.net önceden yazılı izni olmadan hiçbir şekilde dağıtılamaz.


Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Parkingsite.net web sitesi, sahibi olduğu kontrollünde ya da kendine bağlı olmayan diğer web sayfalarına bağlantılar verebilir. Bu dış web sayfalarına bağlantılar size kolaylık sağlamak için sunulmuş bir hizmettir. Parkingsite.net bu dış web sayfalarının içeriğinden sorumluluk kabul etmez.


Kayıtlı Kullanıcının Feragatı

Parkingsite.net web sitesinin işlevselliği kesintisiz olmasını sağlamak yükümlülüğünün bilincindedir. Bu yükümlülük hosting şirketine bağlı sorunlar, virüs kaynaklı hatalar vb.gibi web sitesi yönetimi ilgili olmayan hatalarla ilgili sorumluluk kabul etmez ve düzeltileceğini garanti etmez. Kayıtlı kullanıcı konuyla ilgili peşinen feragat etmiş sayılır.


Kullanıcı, işbu Sözleşmenin tüm şartlarını kayıtsız şartsız kabul ettiğini beyan eder ve bu şartlara uymayı taahhüt eder.

Yazının devamı…

Arkadaşına gönder:

Yorumlar kapatıldı.