Trafik Sistemleri

TRAFİK SİSTEMLERİ Firmaları Üç Renk Trafik Sistemleri +90 216 592 59 80 Trafik Otopark Ledli Sistemleri,  Trafik Yol Güvenliği , Trafik Levhaları, Yol  Otopark  Zemin Boya ve Uygulama


 

2ucrenk

HAKKIMIZDA

Firmamız Akıllı Trafik Sistemleri, Sinyalizasyon Sistemleri, LED’li Sistemler, Yol Güvenliği Ürünleri, Trafik Güneş Enerjili Sistemler, Trafik Levhaları projelendirme, satış ve uygulama konularında faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda gün geçtikçe artan bir kapasite ile hizmet veren Üç Renk Trafik Sistemleri otopark ve trafik konusunda Türkiye’nin önde gelen proje, satış ve uygulama firması konumundadır.

 VİZYONUMUZ

Çalışanları, yönetimi ve iş portföyü ile Türk girişimciliğinin en değerli temsilcisi olmaktır.

Şirketimiz gücünü, cesaret, yenilikçilik ve sağduyunun şekillendirdiği iş anlayışından almaktadır. Bu güçle vizyonumuz üç ana bileşenden oluşmaktadır;

  • Çalışmak için en çok tercih edilen ve en iyilerin çalıştığı bir yer olmak,
  • Yönetim anlayış ve sistemleri ile herkesin örnek aldığı bir şirket olmak,
  • Yüksek getirili seçkin bir iş portföyüne sahip olmak.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, cesur ve sağduyulu iş anlayışımızla ülkemizi ve bulunduğumuz coğrafyaları zenginleştirmek ve her geçen gün artan trafik yoğunluğuna projelerle çözümler geliştirmektir.

Üç Renk Trafik Sistemlerinin varlık gayesi: Hizmet ettiği ve birlikte çalıştığı tüm paydaşları zenginleştirmektir. Bu gayeye dönük tüm faaliyetlerini yenilikçi, cesur ve sağduyulu bir ruhla yapar.

Üç Renk Trafik Sistemleri, ülkesinin yüksek değerlerini özümsemiş ve bulunduğu coğrafyaların tüm renklerine saygılı bir ailedir…

KALİTE POLİTİKASI

Üç Renk, trafik için kalite, sürekli geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması gereken bir olgudur. Yasal şartlar ve mevzuatlara uygun ; sağlık, emniyet, çevre, güvenlik bilinciyle taahhütlerini yerine getirmeyi ve bunları yaparken de kalite olgusunu gözetmeyi ilke edinmiştir. Kalitenin en üst düzeyde temini için çalışmaları büyük bir titizlikle ve detaycı bir yaklaşımla sürdürerek fark yaratmak Üç RENK Trafik‘ in temel felsefesidir.

Üç Renk Trafik kalite bilincinin şirketin tüm çalışanları tarafından benimsenmesi için sürekli eğitim, hedefe giden yolda vazgeçilmez bir unsurdur.


 Trafik Otopark Ürünleri

                     otoparksistemleri    yolguvenligi  trafiklevhaları

akilli_kavsak


  Uygulama Örnekleri

yolboyama

  Bize Ulaşın

ucrnk

Arkadaşına gönder:

Yorumlar kapatıldı.