Pazar Yerleri Otoparka Kavuşuyor


Bağcılarlı pazarcı esnafı Bir araya geldiği, Kahvalti İstişare programında görüş, temennilerini dile getirdi ettik Düşünce.

HAVZA BÜLTENİDİR

Esnaf, Bağcılar’ın birçok mahallesinde Insa edilecek, Olan otoparklı, yeşil alana sahipler Pazar yerleriyle Ilgili görüşlerini dile getirdiler.Mustafa ettik tesisli Sosyal.
Bağcılar’da faziletli veren pazarcı esnafı Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda Düzenlenen İstişare programında biraraya geldi. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı burada Yaptığı konuşmada pazarcı esnafının çok önemli Diğer Bir HİZMETİ Yerine getirdiğini belirterek, “Kapalı pazaryerlerine servis hizmetini hayata geçirelim.” Diyerek müjde verdi Bir. Pazarcıların da Bir araya gelerek Daha Güçlü olmalarını isteyen Başkan Çağırıcı, dedi “Her meslek mensubu hemşehrilerimin birlik beraberlik İÇERİSİNDE hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum. A.Ş.”. Konuşmasında pazar yerlerini Kapalı pazarlara dönüştürdüklerini ifade eden Çağırıcı, şunları söyledi:
“Hürriyet Mahallesi pazar Yerini boş alana taşıyacağız. Güneşli Mahallesi’ndeki pazarı yıkıp Yeniden otoparklı yapacağız. Çarşamba Pazarı’nı yenileyerek katlı OTOPARK yapacağız. Demirkapı Mahallesi’ndeki pazar yeri projemiz Yakında başlayacak. Göztepe Mahallesi pazar Yerini de hazırladık. Çalışmalarımız Kapsamında CUMA pazarını da 30. Sokak’a alıyoruz. AYRICA Yeni Mahalle’de de pazar yeri hazırlıyoruz. ”
Evren Mahallesi’nde de pazar yeri çalışmalarını süratle tamamlayacaklarını ifade eden Çağırıcı, Hürriyet Mahallesi Pazar yerinin de pazarcı esnafına faziletli vermeyi sürdürdügünü kaydetti.
Pazarcı esnafına seslenen Çağırıcı, daha ıyı bır görünüm kazanabilmesi amacıyla giyecek A.Ş. yiyecek bölümlerinin Ayrı ve düzenlenmesi teklifinde Bulundu. Pazarcı esnafından çöp KONUSUNDA da DUYARLI olmalarını isteyen Çağırıcı, “Her gün 3500 konteynırdan çöp alınıyor. Bu hizmetlerin Düzenli Olarak yürütülmesi Gerekiyor.
Yüzde 85 KENTSEL DÖNÜŞÜM’E EVET Dedi
Bağcılar’da gerçekleştirdikleri hizmetlere de değinen Çağırıcı, Eğitim ibadethanelerin temizligine importance verdiklerini kaydetti ettik. Çağırıcı, “İlçemizdeki Tüm okuların camilerin ziyaretinde cem evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu ilçede yaşayıp vergisini ödeyen herkese faziletli veriyoruz. İki Ekibimiz yatalak yaşlıların ziyaretinde ev personal temizliğini yapıyor ettik. Bu hizmetlerin hepsine sizler vesile oldunuz. Allah nasip ederse bu hayırlısıysa hizmetlerimizi sürdürmek istiyoruz. “Dedi. Oğlu altı Yılda 500 trilyonu bulan Yatırım gerçekleştirdiklerini anlatan Çağırıcı, oğlu Iki Yılda 220 trilyonluk Yatırım yaptıklarını belirtti. Kentsel Dönüşüm Projesi’ni de guvenli adımlarla yürüttüklerini anlatan Çağırıcı, “Seçim süreci ‘var, diye durmadık. Bağcılar’da Yapılan ankette hemşehrilerimin Yüzde 85’nin Kentsel dönüşüme devam dedigi Ortaya çıktı. “Diye konuştu.
Pazarcı esnafının Görüş alan sorunlarini dinleyen Çağırıcı A.Ş. temennilerini ettik, daha Rahat çalışabilmeleri amacıyla yer sorununu çözmeye çalıştıklarını ifade etti. Bağcılarlıların pazar Yerine Daha Rahat ulaşabilmesi Güvenli Alışveriş yapabilmesinin çok önemli Diğer oldugunu ifade eden Çağırıcı A.Ş., Insa ettikleri VEYA düzenlemesini yaptıkları pazar yerlerini Sosyal tesisleriyle ziyaretinde otoparklarıyla hayata geçireceklerini anlattı. “EN KADİM mesleği yapıyorsunuz”
AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk de İstişare programlarında karşılıklı konuşularak sorunlara Çözüm arandığını belirterek, “Buraya gelerek Hassasiyet duyarlılık gosteren esnaf hemşehrilerime teşekkür ediyorum ziyaretinde. Farklı görüşte olanlar da Isteklerini temennilerini dile Getiriyor ettik. Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Lokman Çağırıcı, en kadim meslek sahibi Olan siz pazarcılarla Toplantı yapmasının çok güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum.
“BİZİM DE GÖRÜŞÜMÜZ ALINSIN”
İstanbul Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mesut Şengül Odası de konuşmasında Başkan Çağırıcı’nın Verdiği müjdelerden Dolayı mutlu olduklarını belirtti . Modern pazar yerlerine kavuşacak olmasından Dolayı mutlu olduklarını ifade eden Şengül İlçenin ‘Biz Pazar Yerleri yapılırken görüşümüzün alınmasını istiyoruz. Çunku esnafımızın rahatça çalışabileceği eşyasını koyabileceği müşterilerin de huzurla alışveriş yapabileceği sekılde Insa edilmeli.Kolonlar arası 5,5 metre olunca eşya bırakacak alan kalmıyor ettik. Esnaf Ile Müşteri Arasında 9 metre Mesafe olmalı. “Dedi.
Arkadaşına gönder:
Etiket(ler): .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.