Otopark Sorunu Çözülüyor

Otopark Sorunu Çözülüyor

 imagesCA7ALMTQBayramoğluda özellikle yaz aylarında yoğun olarak ihtiyaç duyulan otopark yer konusu tamamen çözülüyor

Bayramoğluda özellikle yaz aylarında yoğun olarak ihtiyaç duyulan otopark yer konusu tamamen çözülüyor
Darıca Belediyesi’ne ait yaklaşık 16 dönümlük alanı otoparka dönüştürmek için çalışmalarını sürdüren belediyesi ekipleri yoğun bir çalışmayla otoparkı kısa sürede bitirmeyi amaçlıyor. Otopark alanını yerinde inceleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak son senelerde yapılmakta olan çalışmalara dikkat çekerek Darıca ilçesinde denizlerin artık günlük tatilcilerin uğrak yeri haline geldiğine belirtti.
Darıcadaki arıtma tesisinin devreye girmesiyle denizlerin temizlendiğini, evsel ve sanayi atıklarının artık denize bırakılmadığını sözlerine ekleten Başkan Karabacak, Bayramoğlu mahallesindeki altyapı, üstyapı ve doğalgaz çalışmalarının da büyük oranda tamamlanmasıyla birlikte Bayramoğlu sahillerimiz bölgenin cazibe merkezi haline geldi dedi. En büyük sıkıntılarımızdan biri olan otopark sorununu da belediyemiz imkanlarıyla çözüme kavuşturuyoruz” diyerek Darıcaya geleceklere  müjdeyi verdi.
Yaklaşık onaltı dönümlük alanda yapılacak olan otoparkın bir giriş iki de çıkışı olacağını belirten Başkan Karabacak , “800 araçlık otoparkın tamamlanmasıyla birlikte bölgede park yeri sorununu kökten çözüme kavuşturacağız dedi. Özellikle Yelkenkaya caddesindeki yoğunluğu azaltacak olan bu otoparkın çıkışı Fatih Sultan Mehmet caddesine ulaşıyor. Giriş kısmı ise Halk Plajları’nın tam karşısına çıkacak olan otoparkımız, bölgemize değer katacak ve yaz aylarında büyük bir ihtiyacımızı karşılayacak” dedi.

Arkadaşına gönder:
Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.