Otopark Bariyer Ankara

Otopark  Bariyer Ankara Firmaları Üye Firma LCL İnşaat ve Yatırım  Otopark  bariyer firmaları Ankara da uygulama yapan firmalar. Online Proje ve Fiyat İsteyin

Otopark Bariyer Uygulamaları

2009 yılında Istanbul da kurulan LCL İnşaat ve Yatırım otopark sistemleri firması ve otopark uygulamaları firması olarak Istanbul Ankara İzmir Adana Antalya gibi birçok şehirde çalışmaktadır.Otopark sistemleri ve otopark uygulamaları konusu hakkında bilgi edinebileceğiniz alt yapıya sahiptir. Otopark proje danışmanlığı ve uygulaması konularında Istanbul Ankara İzmir Adana Antalya gibi birçok şehirde hizmet vermektedir.


 

LCLotopark

teklifiste

Otomatik Geçiş Sistemleri

Hızlı geçiş sistemleri -hgs sistemleri pasif Rfid sistemleri olarak adlandırılan uhf sinyalleri ile çalışan sistemlerdir.Otomatik geçiş sistemlerinde aktif ve pasif uhf sistemler kullanılabilir.

 

 35

teklifisteMantar Bariyer Sistemleri Yer bariyeri özellikle yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan araç giriş kontrol noktalarında ve günün belli saatlerinde yalnızca yaya trafiğine açık tutulan sokak ve girişlerde kullanılır .


 

 r3

teklifisteOtopark Kollu Bariyer SistemleriKollu bariyerler AB menşeyli ürünler olup hızlı , gün içinde yoğun kullanıma dayanıklı, ucuz yedek parça ve profesyonel tasarımlara sahip bariyerlerdir.


 imagesCA7ALMTQ

teklifisteTurnike Geçiş Sistemleri Turnike geçiş sistemleri sadece bir kişinin geçişine müsaade edecek şekilde tasarlanmış ürünler olup her tür geçiş kontrol cihazına uygun şekilde çalışabilecek elektronik ana kartlara sahiptirler.


 r5

teklifisteCCTV Kamera Sistemleri CCTV kamera sistemlerinde kurumlara yönelik  güvenlik sağlar  ihtiyaç olunan bir durumda geriye dönük görüntülüdurm tespiti yapılması sağlanır.


teklifiste

Yüz Tanıma Parmak izi SistemleriFaceID, gelişmiş DUALSENSOR teknolojisi ile işletmeye belli zamanlarda giriş/çıkış yapması gereken personelin kimliğini saptama ve doğrulama işlemini yapar.


r6

 

r7

teklifisteAccess Kontrol Sistemleri Access kontrol sistemleri bir bölümden geçmesine izin verilen özel ya da görevli kişilerin dışındaki kişilerin o yere geçiş yapmasını engelleyen bir sistemdir.


r8

 

teklifistePersonel Takip Sistemleri Personel takip sistemi işyerinde çalışan elemanların işe giriş ve çıkışlarını çalışan personellerin aylık çalışma saatlerini yazılım ve donanım olarak takip eden bir sistemdir.


 r9

teklifisteGüvenlik Tur Sistemleri 

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman konrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.

 r10

§  Hız Kesici Kilitli Direk Yer Tuzaklarıteklifiste


 

teklifiste§  XRAY Kapı El Dedektör Sistemleriteklifiste§  Plaka Tanıma Sistemi Araçların otoparka giriş-çıkışının kontrolünü sağlayarak, otoparkta kalış sürelerinin belirlenen tarife üzerinden ücretlendirilmesi ve işlevini sağlayan sistemdir. Ayrıca her türlü geçiş sistemleri ile (OGS, HGS ve Kartlı Geçiş) entegre çalışabilmektedir.

 

Arkadaşına gönder:
Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.