Mekanik Otopark

Mekanik Otopark Firmaları Üye Firma LCL İnşaat ve Yatırım  Mekanik otopark firmaları ve mekanik otopark uygulaması yapan firmalar. Konuyla ilgili Online Proje ve Fiyat Teklifi İsteyiniz

LCLotopark

Mekanik Otopark Avantajları:

• Otopark ve park etmiş aracın alımı, hızlı, güvenli ve güvenilirdir.

• SUV ve diğer tür araçların park edebilirler.

• Bu sistem yukarıya veya zemin seviyesinin altında hem de bina içinde park kullanım için uygundur.

• Ofiv6s, Konut, Ticari Otopark, Park uygulamalarında yukarıda ve aşağıda zemin uygulamalarında hem de tesislerde Zemin Otomatik Otopark Sistemleri kullanılır.

• Sistemin çalışması bilgisayar tarafından idare edilmekte ve güvenilir bir şekilde yönetilmektedir.

• Birlikte birden fazla güvenlik ekipmanları ile tasarlanmış bir güvenlik bölgesi, sistemin güvenli çalışmasını garanti etmektedir.

• Araç başına gerekli gerekli boşluk minimize edilmiştir.

• Sistem, mevcut alanına park ihtiyacını karşılamak ve park kapasitesini maksimize etmek için tasarlanmıştır.

• Park alanında gerekli minimal havalandırma ve aydınlatma sistemi kullanılır.

• Park alanı başına maliyeti düşüktür.

• Bu sistem hem kamu hem de özel kullanım için uygundur.

• Bakım masrafları minimize edilmektedir.

• Mekanik otopark sistemi, denenmiş, test edilmiş, kanıtlanmış ve güvenilirdir.

• Avrupa (CE) standartlarına uygundur.

• ISO 9001: 2000 standartları üretilmektedir

Mekanik Otopark Uygulamaları

2009 yılında Istanbul da kurulan LCL İnşaat ve Yatırım otopark sistemleri firması ve mekanik otopark uygulama firması olarak çalışmaktadır.Otopark sistemleri ve otopark uygulamaları konusu hakkında bilgi edinebileceğiniz alt yapıya sahiptir. Mekanik otopark proje danışmanlığı ve uygulaması konularında hizmet vermektedir.

tt

teklifiste

Otomatik Geçiş Sistemleri

Hızlı geçiş sistemleri -hgs sistemleri pasif Rfid sistemleri olarak adlandırılan uhf sinyalleri ile çalışan sistemlerdir.

Otomatik geçiş sistemlerinde aktif ve pasif uhf sistemler kullanılabilir.

 

 35

teklifisteMantar Bariyer SistemleriYer bariyeri özellikle yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan araç giriş kontrol noktalarında ve günün belli saatlerinde yalnızca yaya trafiğine açık tutulan sokak ve girişlerde kullanılır .


 

 r3

teklifisteOtopark Kollu Bariyer SistemleriKollu bariyerler AB menşeyli ürünler olup hızlı , gün içinde yoğun kullanıma dayanıklı, ucuz yedek parça ve profesyonel tasarımlara sahip bariyerlerdir.


 

 imagesCA7ALMTQ

teklifisteTurnike Geçiş SistemleriTurnike geçiş sistemleri sadece bir kişinin geçişine müsaade edecek şekilde tasarlanmış ürünler olup her tür geçiş kontrol cihazına uygun şekilde çalışabilecek elektronik ana kartlara sahiptirler.


 

 r5

teklifisteCCTV Kamera SistemleriCCTV kamera sistemlerinde kurumlara yönelik  güvenlik sağlar  ihtiyaç olunan bir durumda geriye dönük görüntülüdurm tespiti yapılması sağlanır.


 

teklifisteYüz Tanıma Parmak izi Sistemleri

FaceID, gelişmiş DUALSENSOR teknolojisi ile işletmeye belli zamanlarda giriş/çıkış yapması gereken personelin kimliğini saptama ve doğrulama işlemini yapar.


 

r6

 

 

 

r7

teklifisteAccess Kontrol SistemleriAccess kontrol sistemleri bir bölümden geçmesine izin verilen özel ya da görevli kişilerin dışındaki kişilerin o yere geçiş yapmasını engelleyen bir sistemdir.


 

r8

teklifistePersonel Takip SistemleriPersonel takip sistemi işyerinde çalışan elemanların işe giriş ve çıkışlarını çalışan personellerin aylık çalışma saatlerini yazılım ve donanım olarak takip eden bir sistemdir.


 

 r9

teklifisteGüvenlik Tur SistemleriFabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezi gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman konrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bir sistemdir.


 

 r10

§  Hız Kesici Kilitli Direk Yer Tuzaklarıteklifiste


 

teklifiste§  XRAY Kapı El Dedektör Sistemleri


 

teklifiste§  Plaka Tanıma Sistemi


 

Araçların otoparka giriş-çıkışının kontrolünü sağlayarak, otoparkta kalış sürelerinin belirlenen tarife üzerinden ücretlendirilmesi ve işlevini sağlayan sistemdir. Ayrıca her türlü geçiş sistemleri ile (OGS, HGS ve Kartlı Geçiş) entegre çalışabilmektedir.

 

yeniREKLAM ALANI

q1

Arkadaşına gönder:

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.