Emirdağ Açık Otoparkı 3 Yıllığına Kiralık

Afyon ili Emirdağ ilçe  belediyeye ait olan baraka yerlerini, Lise Caddesi’nde bulunan hamamı, Yoğurt Pazarı’nda bulunan balıkçı dükkanlarını, Emirdağ Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan oteli, yine Meydanda bulunan lokantayı, Belediye Parkını, Konya Caddesindeki Belediye fırınını ve bazı caddelerdeki araç park yerlerini  ihaleye çıkarıyor. İhaleye çıkarılacak olan yerler en yüksek teklifi veren şahıs veya firmalar tarafından 3 yılığına belediyeden kiralanacak.

12İHALE TARİHİ 20 MAYIS
Kiralanacak olan yerler için belirlenen muhammen bedeller üzerinden ihale açık artırma usulüne göre Belediye Encümeni huzurunda yapılacak. 20 Mayıs tarihinde yapılacak olan ihalelerle ilgili süreç gazetelerde resmi ilanın yayınlanmasıyla başladı. Toplam 20 kalemden oluşan yerlerle ilgili teklif vermek isteyen istekliler 20 Mayıs tarihine kadar istenilen belgeler ile Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne başvurabilecek.

AÇIK OTOPARK AYLIK 15.000 TL. 
İhaleye çıkacak olan yerler arasında Lise Yolundaki mevcut Yeni Hamam, açık otopark yerleri ve Belediye Parkı dikkat çekerken en yüksek muhammen bedel açık otopark yerlerine ait. Açık otopark  aylık 15.000 TL. muhammen bedelle ihaleye çıkıyor. 

Arkadaşına gönder:

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.