Bariyer Sistemleri Uygulaması

Otopark sistemleri : Bariyer, otopark kollu bariyer sistemleri, biletli otopark sistemleri, ödemeli otopark sistemleri, ücretli otopark sistemleri, plaka tanımalı otopark sistemleri, hidrolik bariyer, bariyer sistemi, ekonomik otopark sistemleri, hızlı otopark sistemleri, plaka okumalı fişli otopark sistemleri,garaj yönetim sistemleri, otomatik geçişli ogs sistemi

Otopark Uygulama Sistemleri Firmaları Üye Firma LCL İnşaat ve Yatırım  Otopark uygulama firmaları ve otopark sistem uygulaması yapan firmalar hakkında geniş bilgi ve iş olanaklarını içeren tanıtım sayfasıdır.

Bariyer Sistemleri Uygulaması

LCLotopark


bariyer-otopark10  kapi-otomati10  mantarbariyer10  celik-bariyer10  25metre-bariyer10

Yetkili Bayii – LCL İnşaat ve Yatırım

Bariyer Sistemleri açık hava alanlarda yanı sıra kapalı park alanı, alışveriş merkezi, depo, otel, fabrika, apartman, araba kiralama şirketi, vb.  herhangi bir otomatik ödeme veya bilet park sistemi ile birlikte kullanılmaktadır.

c2c

 

tt
LinkedIn-Google-Plus-Profile-Pic-01twitter-logofacebook_icon_2011Mail

hex26q4


2009 yılında Istanbul da kurulan LCL İnşaat ve Yatırım otopark sistemleri firması ve otopark uygulamaları firması olarak çalışmaktadır.

Otopark sistemleri ve otopark uygulamaları konusu hakkında bilgi edinebileceğiniz alt yapıya sahiptir. Otopark proje danışmanlığı ve uygulaması konularında hizmet vermektedir.

OTOPARK SİSTEM UYGULAMASI

hex26

q2


LCL İnşaat ve Yatırım Firmasının Hizmetleri:

  1. Otopark sistemleri proje danışmanlığı
  2. Otopark sistemleri uygulamaları (modüler park, mekanik park)
  3. Otopark yapı uygulamaları (inşaat, boya ve zemin uygulaması)
  4. Otopark sistem tedarik (otopark donanımı ve işletim sistemleri)
  5. Otopark yönetimi (otopark yönetimi, işletmesi ve personel eğitimi)

OTOPARK PROJE DANIŞMANLIĞI

hex26

6


* Otopark proje danışmanlığı ve uygulamasında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.

OTOPARK EKİPMAN TEDARİĞİhex26

q1


* LCL İnşaat ve Yatırım firmasının otopark sistem uygulamaları: Otopark sistemleri konusunda sektör ve yurt dışı temsilcilikle pekiştirmiş olan firma; otopark sistemleri konusunda modüler otopark sistemi başta olmak üzere mekanik otopark sistemi, lift sistemi ve tam otomatik otopark sistemleri konularında ayrıca proje danışmanlığı ve uygulamasında çözüm üretmektedir

OTOPARK YÖNETİM ve İŞLETMESİhex26

q3


* Otopark proje danışmanlığı ve uygulamasında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.Otopark proje danışmanlığı, uygulaması ve ekipman tedarik konularında ayrıca otopark işletmesi hakkında gelişmiş teknolojiyle ilgili bilgi alabileceğiniz LCL İnşaat ve Yatırım firması iletişime geçiniz.


* Firma tescil belgeleri ve referanslarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

[cryout-button-light url=”http://www.lclgrup.com”]Firma Anasayfa[/cryout-button-light]

hex26

yeniREKLAM ALANI

 

q1

Arkadaşına gönder:
Etiket(ler): , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.