Antalya Havaalanı Otopark Ücreti

Antalya Havaalanı Otopark Ücreti

Antalya Havaalanı Otopark Ücreti ve Ulaşım Hizmetleri Bilgilerine Ulaşabilirsiniz.

ICF Airports’ta 2.000’den fazla araç için otopark alanı mevcut olup uygun fiyatlara  park seçenekleri sunulmaktadır. Otopark alanlarını harita üzerinde görmek için buraya tıklayınız.Ayrıca hareketi kısıtlı yolcular için  özel otopark alanlarımız mevcuttur.Otopark alanları sürekli olarak güvenlik personelimiz ve kameralar ile kontrol edilmektedir.

 Antakya Havaalanı  Servis ve Toplu Ulaşım İmkanları :

Antalya Havaalanından yolcuları Antalya şehir merkezine ve daha uzak bölgelere ulaştıran farklı otobüs hizmetleri mevcuttur.

Antalya Havalimanı ile Antalya otobüs terminali arasında 600 numaralı otobüs her 30 dakikada bir toplu taşıma yapmaktadır.

Haritadan otobüs durakları ve 600 numaralı otobüsün kalkış saatlerine bakınız.

Otobüs terminalinden şehir merkezine gitmek için AntRay tramvayı en hızlı, en ucuz ve en kolay yoldur.

Otobüs terminalinden çıkarak AntRay işaretlerini takip ediniz. Merkez istikameti yönünde giden AntRay’a binerek İsmetpaşa’da (8. Durak) tramvaydan ininiz. Şehir merkezinden otobüs terminaline gitmek için şehir merkezinin kuzeyinden hareket eden otobüs ve minibüs seçeneklerini tercih ediniz.Tabelada “Otogar ya da Terminal” ibaresini arayınız.

Antalya Otobüs Terminali

Antalya şehir merkezinin 4 km kuzeyinde (2.5 mi) bulunan terminal, Akdeniz Bölgesi orta kesim kıyılarının tamamı için bir ulaşım merkezi görevi görmektedir. Google Harita’dan otobüs terminalini bulunuz. Terminalde Türkiye’nin diğer büyük şehirlerine hizmet veren otobüs şirketleri (Şehirler arası Terminal) ve Antalya sınırları içerisinde servis hizmetleri sağlayan minibüsler mevcuttur.

Bunlar; Aspendos, Side Manavgat ve Alanya güzergahları Kemer’e giden minibüslerin şehir merkezinin batısında bulunan Kemer otobüs durağından kalktığını göz önünde bulundurunuz. Google Haritalar’dan otobüs durağını bulunuz

Şehir merkezine nasıl gidileceğini öğrenmek için tıklayınız.
Antalya Otobüs Terminali Web Sitesi
Kemer Otobüs Terminali


 

Havaş 

Otobüs İşletmesi Telefon 444 0 487

İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız ve şehir seçiniz.


 

Antalya Havaalanı Otopark Ücreti ve Servis Hizmetiyle ilgili yazılan konular sadece bilgi vermek amaçlıdır.

Detaylı bilgiye www.aytpaort.com ve www.havas.net sayfalarından ulaşabilirsiniz.


Arkadaşına gönder:

Yorumlar kapatıldı.